HABERLER

13 AralıkErgene Belediyesinden Öğrencilere Sıfır Atık Eğitimi Ergene Belediyesinden Öğrencilere Sıfır Atık Eğitimi Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Çevre Koruma ve Kontrol Birimleri tarafından Ambalaj Atıklarının Geri Dönüşüme kazandırılması ve Sıfır Atık hususlarında Ergene’de bulunan öğrencilere eğitim verildi.
12 AralıkErgene Belediyesinde Yeni Kursiyerler Eğitimlerine Başladı Ergene Belediyesinde Yeni Kursiyerler Eğitimlerine Başladı Meslek edindirme kursları ile her yıl vatandaşlara yeni iş kapıları açmak için ücretsiz kurslar düzenleyen Ergene Belediyesinin Bayan Kuaförlük kursunda yeni kursiyerler eğitimlerine başladı.
11 AralıkBaşkan Yüksel İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu Ziyaret Etti Başkan Yüksel İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu Ziyaret Etti Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Tekirdağ’ın 6 İlçe Belediye Başkanı ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti.
11 AralıkBaşkan Rasim Yüksel İstanbul’da Şehidimizin Cenazesine Katıldı Başkan Rasim Yüksel İstanbul’da Şehidimizin Cenazesine Katıldı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Şırnak’ta EYP’nin patlaması sonucu şehit olan Kadın Astsubay Üstçavuş bomba imha uzmanı Esma Çevik’in cenaze törenine katılarak Çevik’in ailesine baş sağlığı diledi.
9 AralıkErgene’de Atatürk Evi’nin Temeli Atıldı Ergene’de Atatürk Evi’nin Temeli Atıldı Ergene Belediyesi ve Trakya Kalkınma Ajansı ortaklığında Ergene’ye yapılacak olan Atatürk Evinin Temel atma programı düzenlendi. Temel atma programı oldukça yoğun bir katılım ile gerçekleşti.
8 HaziranErgene Belediyesi’nden Dünya Çevre Günü Farkındalığı Ergene Belediyesi’nden Dünya Çevre Günü Farkındalığı Ergene Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle bu yılda etkinlik düzenledi.
30 MayısVatandaş İstedi, Başkan Yüksel Yerine Getirdi Vatandaş İstedi, Başkan Yüksel Yerine Getirdi Cumhuriyet Mahallesi Demirbaba mevkiinde yaşayan vatandaşların alt yapı taleplerini Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e iletmesinin ardından çalışmaların startı verildi.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 1484 | Toplam Ziyaret Sayısı: 2582947