HABERLER

24 HaziranDaha Sağlıklı Bir Ergene İçin 7/24 Görevdeyiz Daha Sağlıklı Bir Ergene İçin 7/24 Görevdeyiz Ergene İlçesinde çöp konteynerlerinin kötü koku ve görüntüye sebep olmamaları için Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı personeller tarafından belirlenen programlar dahilinde yıkanarak dezenfekte ediliyor.
24 HaziranErgene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Artık Lavanta Kokusu İle Anılacak” Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Artık Lavanta Kokusu İle Anılacak” Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel hayata geçirdikleri lavanta tarlası projesinde incelemelerde bulundu. Ergene’nin nehir kirliliğiyle anıldığını anımsatan Başkan Yüksel, “Ergene nehriyle, kirliliği ile anılıyor ama Ergene artık lavanta kokusuyla anılmaya başlayacak bu konuda iddialı bir projemiz var” dedi.
23 HaziranErgene Belediyesi Kursiyerleri Bayat Ekmekten Yemek Yaptı Ergene Belediyesi Kursiyerleri Bayat Ekmekten Yemek Yaptı Ekmek israfına dur demek için proje geliştiren Ergene Belediyesi Aşçı Yardımcılığı kursundaki kursiyerler kurs öğretmenleri eşliğinde bayat ekmekten onlarca tarif geliştirerek yemek yaptılar.
22 HaziranYeni Proje Tüm Trakya’ya Hitap Edecek Yeni Proje Tüm Trakya’ya Hitap Edecek Ergene İlçesine yapılan birçok projeler ile diğer belediyelere örnek olan Ergene Belediyesi yeni yapacağı proje ile sadece Ergene halkına değil tüm Trakya’ya hitap edecek.
21 HaziranErgene’nin Mor Lavantalarına Yoğun İlgi Ergene’nin Mor Lavantalarına Yoğun İlgi Ergene Belediyesi birinci Lavanta Tarla günleri geçtiğimiz hafta sonu misafirlerine kapılarını açtı. Ergene Belediyesi Lavanta tarla günlerine Tekirdağ’ın dört bir yanından gelen vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
17 HaziranAnkara’da Ergene’nin Sağlığı Korundu Ankara’da Ergene’nin Sağlığı Korundu Ankara Çevre ve Şehircilik Bakanlığı toplantı salonunda Karamehmet mahallesine kurulması planlanan 200 tesisli Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için 1.İnceleme Değerlendirme Komisyonu toplantısı yapıldı, toplantıda Ergene Belediye Başkan Vekili ile Başkan Yardımcı yer aldı ve Ergene halkının hakkını koruyarak bu yapının kurulmaması için tüm mücadeleyi edeceklerini belirtti.
16 HaziranErgene Belediyesinin Hasta Nakil Hizmeti Aralıksız Devam Ediyor Ergene Belediyesinin Hasta Nakil Hizmeti Aralıksız Devam Ediyor Ergene Belediyesi vatandaşların her daim yanında olan belediyecilik anlayışıyla ilçe genelinde ikamet eden yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar için başlatmış olduğu hasta nakil hizmetine il günkü gibi aralıksız bir şekilde devam ediyor.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 1107 | Toplam Ziyaret Sayısı: 3789160