HABERLER

14 TemmuzBaşkan Yüksel’inde İmzasıyla Su Borcu Olanlar Borcunu Taksitle Ödeyebilecek Başkan Yüksel’inde İmzasıyla Su Borcu Olanlar Borcunu Taksitle Ödeyebilecek Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Kuruluna katılan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in de imzasını taşıyan önerge ile su faturası borcu olanlara taksitle ödeme kolaylığı sağlandı. Ayrıca su tüketimindeki kademe limitleri de vatandaş lehine değiştirildi.
13 TemmuzBaşkan Yüksel Taziye Ziyaretinde Bulundu Başkan Yüksel Taziye Ziyaretinde Bulundu Vatandaşların her anında yanında olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel serinlemek için girdikleri denizde boğulan Ergeneli vatandaşlarına ailelerine taziye ziyareti gerçekleştirdi.
13 TemmuzYaptığımız Hizmetlerle Gurur Duyuyoruz Yaptığımız Hizmetlerle Gurur Duyuyoruz Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’deki mahallelere yaptıkları hizmetlerle gurur duyduklarını söyledi.
9 TemmuzErgene Belediyesi Semt Pazarlarında Önlem ve Tedbirlerine Devam Ediyor Ergene Belediyesi Semt Pazarlarında Önlem ve Tedbirlerine Devam Ediyor Ergene İlçesinde kurulan semt pazarlarında Korona virüsüne karşı alınan tedbir ve önlemler devam ediyor. Pazar girişleri belirlenen alanlardan kontrollü yapılırken, diğer giriş ve çıkışlar demir bariyerlerle kapatılıyor.
9 TemmuzErgene’de Oyun Parklarında Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor Ergene’de Oyun Parklarında Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor Ergene Belediyesi Covid-19 salgınına karşı ilçede dezenfekte çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Çocukların daha sağlıklı ve hijyenik ortamlarda eğlenerek vakit geçirebilmeleri amacıyla çocuk oyun parklarında temizlik ve dezenfekte çalışmaları yapılıyor.
7 TemmuzErgene’de Kilit Parke Taş Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor Ergene’de Kilit Parke Taş Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor Ergene Belediyesi tarafından cadde ve sokakların modern ve estetik bir görünüme kavuşması için yürütülen kilit parke taş çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
7 TemmuzBaşkan Yüksel Esenler Mahallesini Ziyaret Etti Başkan Yüksel Esenler Mahallesini Ziyaret Etti Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Mahalle ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyor. Başkan Yüksel önceki gün Esenler mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 1314 | Toplam Ziyaret Sayısı: 3026343