HABERLER

27 KasımBaşkan Vekili Salih Tıknas Marmaracık Göleti’ni İnceledi Başkan Vekili Salih Tıknas Marmaracık Göleti’ni İnceledi Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas beraberinde Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Ayça Albayraktar ile birlikte Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve Ergene Belediyesi’ne devredilecek olan Marmaracık Göleti Projesi’nde incelemelerde bulundu.
26 KasımErgene Belediyesi Yol Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor Ergene Belediyesi Yol Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçe genelinde sürdürdüğü yol çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.
26 KasımBaşkan Vekili Salih Tıknas Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Toplantısına Katıldı Başkan Vekili Salih Tıknas Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Toplantısına Katıldı Ergene Hükümet Konağı Şehit Polis Fethi Sekin Toplantı Salonu’nda Kaymakam Mehmet Emin Taşçı başkanlığında Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme konulu toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas da katıldı.
25 KasımErgene Belediyesi ve Sponsor Firmalardan Öğrencilere Tablet Desteği Ergene Belediyesi ve Sponsor Firmalardan Öğrencilere Tablet Desteği Ergene Belediyesi ilçede faaliyet gösteren firmaların katkıları ile tedarik edilen tablet bilgisayarları yine ilçede ikamet eden ve uzaktan eğitime erişme konusunda ihtiyacı olan öğrencilere teslim etti.
24 KasımErgene’de Öğretmenler Günü Kutlandı Ergene’de Öğretmenler Günü Kutlandı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Başöğretmen unvanı verildiği tarih olan ve 1981 yılından bu yana Öğretmenler Günü olarak kutlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Ergene’de Marmaracık Mahallesi’nde yer alan Demokrasi Meydanı’nda tören düzenlendi.
23 KasımGiyim Kumbaraları Ergenede Mahallelere Konuldu Giyim Kumbaraları Ergenede Mahallelere Konuldu Ergene Belediyesi ile Türkiye Sakatlar Derneği arasına imzalanan protokol uyarınca ilçenin tüm mahallelerine giyim kumbaraları konuldu. Vatandaşlar bu kumbaralara kullanmadıkları kıyafetleri bırakacak. Ayrıştırılacak kıyafetlerden kullanılabilecek durumda olanlar ihtiyaç sahiplerine verilecek. Kullanılamayacak olanlar ise geri dönüşüme kazandırılacak.
5 AğustosYeni Kurslar Açıyoruz Yeni Kurslar Açıyoruz Yeni Kurslar Açıyoruz Geçtiğimiz gün düzenlenen törenle Ergene Kültür Merkezi’ni Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden devralan Ergene Belediyesi kültür merkezi binasında yeni kurslar açmaya hazırlan...
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 412 | Toplam Ziyaret Sayısı: 3292838