HABERLER

28 OcakErgene Belediyesi Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sürdürüyor Ergene Belediyesi Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sürdürüyor Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde denetimler tüm hızıyla devam ediyor.
27 OcakSevgi Kenti Ergenede Depremzedelere Yardım Kampanyası Başlatıldı Sevgi Kenti Ergenede Depremzedelere Yardım Kampanyası Başlatıldı 24 Ocak Cuma günü Elazığ’da yaşanılan deprem felaketinin ardından Ergene Kaymakamlığı tarafından toplanan komisyon kararı ve Ergene Belediyesi işbirliği ile deprem mağduru vatandaşlarımıza yardım seferberliği başlatıldı.
27 OcakErgene Velimeşespor Lideri Son Dakikada Elinden Kaçırdı Ergene Velimeşespor Lideri Son Dakikada Elinden Kaçırdı TFF 2.Lig Kırmızı grupta mücadele eden Ergene Velimeşespor ligin 20. Haftasında Ergene’de konuk ettiği Ankara Demirsporla uzatmalarda yediği gol ile 1-1 berabere kaldı. Uzatma dakikalarında yenilen gol ile Ergene Velimeşespor büyük bir üzüntü yaşadı.
27 OcakBelediye Kursiyerlerimiz 1.Modül Eğitimlerini Tamamlıyor Belediye Kursiyerlerimiz 1.Modül Eğitimlerini Tamamlıyor Ergene Belediyesi tarafından Tekirdağ Meslek Edinme Kursu (TEMEK) desteğiyle bayan kuaförlüğü kursunda eğitim alan kursiyerler 1.modül eğitimlerini tamamlıyor.
22 Ocak3M İnovasyon Firması Ergene Belediyesi Barınağımızı Ziyaret Etti 3M İnovasyon Firması Ergene Belediyesi Barınağımızı Ziyaret Etti Bölgemizde bulunan 3M İnovasyon firması yetkilileri Ergene Belediyesi Sahipsiz Hayvan Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezinde bulunan sevimli dostlarını ziyaret etti.
13 OcakBaşkan Yüksel Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor Başkan Yüksel Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’de mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Hafta sonu mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Yüksel, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.
8 OcakErgene Belediyesinde Geleneksel Toplu Nikah Töreni Kayıtları Başladı Ergene Belediyesinde Geleneksel Toplu Nikah Töreni Kayıtları Başladı Ergene Belediyesi 14 Şubat’ta Sevgililer Günü’nü bu yılda düzenleyeceği toplu nikah töreni ile daha da renklendirecek. Ergene Belediyesi tarafından yapılacak olan toplu nikah töreni için kayıtlar başlarken son baş vuru tarihi 8 Şubat olarak belirlendi.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 520 | Toplam Ziyaret Sayısı: 2672641