HABERLER

21 EylülErgene Velimeşespor Lige Yenilgiyle Başladı Ergene Velimeşespor Lige Yenilgiyle Başladı Misli.com 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Ergene Velimeşespor ligin ilk maçında sahasında konuk ettiği Uşakspor A.Ş. takımına 3 – 1 yenildi.
21 EylülErgene’de Gaziler Günü Kutlandı Ergene’de Gaziler Günü Kutlandı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e gazilik unvanı verilmesinin 99.yıldönümü ve 19 Eylül’ün Gaziler Günü olarak kutlanmasının 18. yıldönümü dolayısıyla Ergene Hükümet Konağı bahçesinde yer alan Atatürk anıtı önünde çelenk sunma töreni düzenlendi.
21 EylülErgene Belediye Başkanı Sözünü Tuttu Öğrencilere Boza Dağıttı Ergene Belediye Başkanı Sözünü Tuttu Öğrencilere Boza Dağıttı Pandemi dönemi nedeniyle okula ara veren öğrencilerin okula ilk geleceği gün çocuklara meşhur Velimeşe Bozası ikram edeceğini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’deki okulları dolaşarak ders başı yapan 1. sınıf öğrencilerine boza ikram etti.
18 EylülEğitimde Sağlıkta Ergene Belediyesi Her Alanda Eğitimde Sağlıkta Ergene Belediyesi Her Alanda Sevgi Kenti Sloganıyla Ergene’nin hiçbir mahallesini bir diğerinden ayırmadan hizmet götüren Ergene Belediyesi ilçedeki eğitim ve sağlık kurumlarına da bakım, onarım ve çevre düzenlemesi hizmeti sunuyor.
17 EylülErgene Belediyesi Ulaş Halk Bahçesi Projesinin Yapımına Başladı Ergene Belediyesi Ulaş Halk Bahçesi Projesinin Yapımına Başladı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene Belediyesi tarafından Ulaş Mahallesine kazandırılacak olan Ulaş Halk Bahçesi Projesinin yapım işine başlanıldığının müjdesini verdi.
16 EylülHastalıkta Sağlıkta Ergene Belediyesi Halkının Yanında Hastalıkta Sağlıkta Ergene Belediyesi Halkının Yanında Sevgi Kenti Ergene’de belediyesi sevgi aracı ile hizmeti ve sevgiyi Ergenenin her köşesine ulaştırıyor.
15 EylülErgene Belediyesi Parkları Yeniliyor Ergene Belediyesi Parkları Yeniliyor Ergene halkının yaşam kalitesini arttıracak proje ve çalışmaları bir bir hayata geçiren ve bu projeleri ile ilçe sakinleri başta olmak üzere taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Ergene Belediyesi daha önceden tamamlayarak halkın hizmetine sunduğu parkların periyodik bakım ve onarımlarını aksatmadan devam ettiriyor.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 301 | Toplam Ziyaret Sayısı: 3174865