DUYURULAR

4 Ağustos ASKI İLAN DUYURUSU Kırsal Yerleşim Alanlarında alt ölçekli imar planı bulunmayan parsellerde birden fazla yapı yapılabilir. Ancak, bu yapılardan en fazla üç tanesi konut olarak kullanılabilir. Konut olarak kullanılan yapıların zemin katlarında en fazla üç adet konut bağımsız bölümü bulunabilir. Parseldeki toplam bağımsız bölümlerin en fazla altı tanesi konut olarak kullanılabilir.
13 Temmuz ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR DUYURUSU İlimiz, Ergene İlçesi, Ergene 2 OSB, Vakıflar Mahallesi, 252 ada, 1 numaralı parsel adresinde “Kale Kayışları San. Dış Tic. A.Ş.” tarafından gerçekleştirilmesi planlanan “Kauçuktan Konveyör Bantları ve Taşıma Kayışları İmalatı ve Tehlikesiz Atık Geri Kazanımı” projesi ile ilgili olarak Valiliğimize sunulan Proje Tanıtım Dosyası, İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir.
13 Temmuz ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR DUYURUSU İlimiz, Ergene İlçesi, Velimeşe OSB Mahallesi, 121. Sokak No:5 (258 Ada, 11 Nolu Parsel) adresinde “Özgür Sünger Lastik Ltd. Şti.” tarafından yapılması planlanan “Kauçuk Sızdırmaz Lastik, Conta ve Kauçuk Mamul Üretimi” ile ilgili olarak Valiliğimize sunulan Proje Tanıtım Dosyası, İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir.
29 Haziran 7326 SAYILI BAZI ALACAKLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI ve BAŞVURULAR HAKKINDA DUYURU 7326 Sayılı Kanun hükmünce Emlak Vergisi, ÇTV, İlan Reklam Vergisi, Para Cezası, Harç ve Ücret Borçlarınızı yapılandırmak için 31.08.2021 tarihine kadar belediyemize başvurabilir, hizmet binalarımıza gelmeden de aşağıdaki linkte yer alan formu doldurarak e-posta ya da fax yoluyla tarafımıza iletebilirsiniz.
5 AğustosDolandırıcılık Mağduru Olmayın Dolandırıcılık Mağduru Olmayın Dolandırıcılık Mağduru OlmayınErgene Belediyesi’nden yapılan açıklamada bazı kişi ve kurumları arayan kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin Ergene Belediyesi adını kullanarak para talep ettiği ile ilgili duyumların alındığı bu tip aramalara itibar edilmemesi gerektiğ...
2 OcakSahte E-Mail Bilgilendirmesi Sahte E-Mail Bilgilendirmesi Sahte E-Mail BilgilendirmesiSon günlerde Ergene Belediyesi Personeli adına hazırlanmış, sahte yardım talebinde bulunulan mailler gönderildiği tespit edilmiştir.Kurumumuz adına gönderilen ve sizden yardım,destek ve para gibi taleplerde bulunan mailleri dikkte almayı...
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 1994 | Toplam Ziyaret Sayısı: 3870413