DUYURULAR

24 Şubat ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR KARARI DUYURUSU İlimiz, Ergene İlçesi, Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi, 194 ada, 28 ve 33 numaralı parsellerde “Marlateks Teknoloji Tekstil Mak. Ve Kim. San. Tic. A.Ş.” tarafından gerçekleştirilmesi planlanan “Yardımcı Kimyasal Üretimi” projesi ile ilgili olarak Valiliğimize sunulan Proje Tanıtım Dosyası, İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir.
16 Şubat ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR KARARI DUYURUSU İlimiz, Ergene İlçesi, Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi, Baraj Yolu Küme Evler No:73 (204 Ada, 10 Parsel) adresinde “Alkemi Kimya Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Çorlu Şubesi” tarafından yapılması planlanan “Tekstil Yardımcı Kimyasalları Üretimi ve Depolama Tesisi Kapasite Artışı” ile ilgili olarak Valiliğimize sunulan Proje Tanıtım Dosyası, İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir.
16 Şubat ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR KARARI DUYURUSU İlimiz, Ergene İlçesi, Velimeşe OSB, 236. Sok. No:7/1, 195 Ada, 10 Parsel adresinde “Frimpeks Kimya ve Etiket San. Tic. A.Ş. Çorlu Ek İş Yeri” tarafından yapılması planlanan “Polüretan Hotmelt Tutkal Üretim İlavesi ve Kimyasal Depolama Kapasite Artışı” ile ilgili olarak Valiliğimize sunulan Proje Tanıtım Dosyası, İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir.
16 Şubat ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR KARARI DUYURUSU İlimiz, Ergene İlçesi, Velimeşe OSB, 131. Sok. No:2/1, 193 Ada, 19 Parsel adresinde “Mersel Oksit Metal Döküm San. Tic. Ltd. Şti. Ergene Şubesi” tarafından yapılması planlanan “Tehlikesiz Metal Atıkların Geri Kazanımı Sonucu Külçe İmalatı” ile ilgili olarak Valiliğimize sunulan Proje Tanıtım Dosyası, İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir.
15 Ocak ERGENE 2021 YILI NÖBETÇİ ECZANE LİSTESİ (6 AYLIK) ERGENE 2021 YILI NÖBETÇİ ECZANE LİSTESİ (6 AYLIK)
5 AğustosDolandırıcılık Mağduru Olmayın Dolandırıcılık Mağduru Olmayın Dolandırıcılık Mağduru OlmayınErgene Belediyesi’nden yapılan açıklamada bazı kişi ve kurumları arayan kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin Ergene Belediyesi adını kullanarak para talep ettiği ile ilgili duyumların alındığı bu tip aramalara itibar edilmemesi gerektiğ...
2 OcakSahte E-Mail Bilgilendirmesi Sahte E-Mail Bilgilendirmesi Sahte E-Mail BilgilendirmesiSon günlerde Ergene Belediyesi Personeli adına hazırlanmış, sahte yardım talebinde bulunulan mailler gönderildiği tespit edilmiştir.Kurumumuz adına gönderilen ve sizden yardım,destek ve para gibi taleplerde bulunan mailleri dikkte almayı...
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 1250 | Toplam Ziyaret Sayısı: 3510246