Ergene Belediyesi Kamu Kurumlarının Yanında

Ergene Belediyesi Kamu Kurumlarının Yanında
Ergene Belediyesi Kamu Kurumlarının Yanında

Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik konusunda da bölgenin öncü belediyelerinden biri olan Ergene Belediyesi, Ergene halkına her alanda hizmet etmeyi sürdürüyor.

Yol çalışmaları ve kaldırım onarımları gibi olağan belediyecilik çalışmalarını eksiksiz olarak yerine getiren Ergene Belediyesi eğitim tesisleri, sağlık ocakları, dini tesisler ve kamu kurumlarına da desteğini sürdürüyor.

Bu kapsamda Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Ulaş Mahallesi’nde yer alan Aile Sağlığı Merkezi’nin tamir ve tadilatını gerçekleştirdi. Aile Sağlığı Merkezi’nde bakım onarım da yapan ekipler binanın dış cephesini de boyayarak yeniledi.

Ergene'mizde okullarımızın ve ibadethanelerimizin yanı sıra sağlık merkezlerinin de ihtiyaçlarını gideriyor sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra kamu kurumlarımızın talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını gidermek için de çalışmalar yürütüyoruz. Okullarımızda, camilerimizde, sağlık ocaklarında gereken tüm çalışmaları bundan önce de yaptık bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Ergene halkı için her alanda görevimizin başındayız” dedi.

FOTOĞRAFLAR

DİĞER BAŞLIKLAR