Başkan Yüksel Öğretmenleri Unutmadı

Başkan Yüksel Öğretmenleri Unutmadı
Başkan Yüksel Öğretmenleri Unutmadı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in talimatıyla Ergene İlçesindeki öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle çikolata ikramında bulundu.

 Görevlendirilen belediye personeli okulları tek tek ziyaret ederek Başkan Yüksel’in selam ve tebriklerini iletti. Velimeşe Mahallesindeki okulları ise beraberinde belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile bizzat ziyaret eden Başkan Yüksel 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyelerini kendisi takdim etti.

 Hediyelerini teslim alan öğretmenler Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in kendilerini sadece 24 Kasım Öğretmenler gününde değil, hiçbir zaman unutmadığını söyleyerek bu güzel hediyeleri için ayrıca teşekkür ettiklerini de belirttiler.

 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Öğretmenlik mesleğinin temelinde sevgi, emek ve fedakarlık var. Hepimizi öğretmenler yetiştirdi. Öğretmenlerin hepimizin üzerinde büyük emekleri, sevgileri ve çabaları var. Bu nedenle tek bir gün değil 365 gün öğretmenlerimize verdiğimiz değeri göstermeliyiz. Öğretmenlerimize armağan edilen bu anlamlı gün, sevginin ve saygının zirveye ulaştığı bir gündür. Öğretmenlerin eğitim - öğretim hayatının başlangıcından sonuna kadar tesir etmediği hiçbir alan yoktur. Bugünlere kadar gelinen noktada öğretmenlerimizin emekleri var. 24 Kasım Öğretmenler gününde küçük de olsa öğretmenlerimize Ergene Belediyemiz tarafından çeşitli hediyeler vererek 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladık” dedi.

FOTOĞRAFLAR

DİĞER BAŞLIKLAR