Ergene Belediyesinin Hasta Nakil Ambulansı Hizmeti Devam Ediyor

Ergene Belediyesinin Hasta Nakil Ambulansı Hizmeti Devam Ediyor
Ergene Belediyesinin Hasta Nakil Ambulansı Hizmeti Devam Ediyor

Ergene’de hasta sakinlerine daha hızlı ve etkin hizmet vermeyi amaçlayan Ergene Belediyesi, oluşturmuş olduğu Hasta Nakil Ambulansı ile hastalarını çevre hastanelerine naklediyor.

Ergene Belediyesi tarafından 2016 yılında hizmete giren Hasta Nakil Ambulansı hizmeti vatandaşların takdiriyle karşılanıyor. Sağlık alanında eğitimli ve gülen personeli ile gece gündüz demeden halkın her türlü ihtiyacına cevap vermek adına uygulanan hasta nakil ambulansı hizmetinde hastalar evlerinden alınarak İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Çerkezköy ve Çorlu’da ki hastanelere ücretsiz bir şekilde götürülüp tedavilerinin ardından tekrar evlerine bırakılıyor.

Hasta nakil ambulansı hizmeti gerçekleştiren Ergene Belediye Başkanlığı, özellikle yatalak hastaların hastanelere ulaşımı konusunda kolaylık sağlamak üzere Hasta Nakil Ambulansı ile vatandaşlarını yanında bulunuyor.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada, “Türkiye’nin sayılı Belediyelerinde olan bu hizmet Ergene Belediyemizde de var, tam teşekküllü hasta nakil ambulansı ile sağlık konusunda hassasiyetimiz ve sevgimiz ile çalışıyor ve çalışmaya da devam edeceğiz. Ergene’de bizim için en büyük mutluluk vatandaşlarımızın sağlığıdır” dedi.

FOTOĞRAFLAR

DİĞER BAŞLIKLAR