Ergene’ye yapılacak projeler masaya yatırıldı

Ergene’ye yapılacak projeler masaya yatırıldı
Ergene’ye yapılacak projeler masaya yatırıldı

Ergene Belediyesi Ulaş Hizmet Binası meclis salonunda düzenlenen toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüklsel’in yanı sıra TESKİ Genel Müdür Vekili Turhan Toprak, büyükşehir belediyesi daire başkanları, CHP Ergene İlçe Başkanı Nuh Nuhoğlu, parti yöneticileri, Ergene Belediye Başkan Yardımcıları Yüksel Baydarlı, Mehmet Cebeci, Hülya İnci ve Ayça Albayraktar, meclis üyeleri, birim müdürleri katıldılar.

Toplantıda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, TESKİ ve Ergene Belediyesi tarafından Ergene’de yapılan, yapımı devam eden ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunularak karşılıklı değerlendirmeler yapıldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız, TESKİ Genel Müdürümüz ve daire başkanlarımızı Ergenemizde misafir etmekten son derece memnuniyet duyduklarını kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Toplantıda sevgi kenti Ergenemize yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulunarak değerlendirmeler yaptık. İlçe başkanımız, belediye başkan yardımcılarımız ve meclis üyelerimizin de yer aldığı son derece verimli geçen toplantı oldu. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ve onun nezdinde tüm daire başkanlarımıza Ergenemize kazandırdıkları için Ergene halkım adına teşekkür ediyorum” dedi.

FOTOĞRAFLAR

DİĞER BAŞLIKLAR